Decyzje ZRID - 2016 - Wydane przez Wojewodę Lubelskiego - 5 ostatnich (kopiuj)

Polecenie znalezienia i ukarania winnego dostał od prezydenta Lublina dyrektor Zarządu Dróg i Mostów. 

O efekt naszej środowej publikacji, w której ujawniliśmy, że przez działania ZDiM co najmniej siedem razy prezydent Lublina (jako organ administracji, a nie konkretna osoba) ukarany został przez sąd grzywną. Takie kary wymierzał Wojewódzki Sąd Administracyjny za to, że ZDiM nie przekazywał mu skarg na swoją działalność. Mowa o skargach, które jeden z mieszkańców składał w związku z niewykonywaniem przez ZDiM sądowych wyroków nakazujących załatwienie wniosków o udostępnienie informacji.


– Dyrektor ZDiM został zobowiązany do wyciągnięcia konsekwencji służbowych i złożenia wyjaśnień, dlaczego taka sytuacja powstała – informuje Karol Kieliszek z Urzędu Miasta.

Źródło: www.DZIENNIKWSCHODNI.pl

 

Niestety nie jest to jedyny przykład łamania przepisów prawa przez urzędników miasta Lublin. Nasz serwis www.DOBRYURZEDNIK.pl monitoruje wiele takich postępowań, gdzie urzędnicy mają za nic wyroki Sądów. 

Więcej podobnych tematów :

  1. Kiedy nastąpi koniec patologii w Wydziale Geodezji prowadzonym przez Dyrektora Andrzeja Jedziniaka ? - pytają właściciele czekający na odszkodowania za wywłaszczone nieruchomości
  2. Patologia w Wydziale Geodezji - nikt nie przejmuje się właścicielami , wywłaszczonej nieruchomości - WSA stwierdził , że przewlekłe prowadzone postępowanie miało miejsce z rażącym naruszeniem prawa
  3. Właściciele nieruchomości w końcu otrzymali odszkodowanie. Urzędnicy prowadzili sprawę prawie 3 lata

Zawsze możesz zgłosić nam swój problem

Podaj swój e-mail:
Imię, nr. telefonu, i jakiego zagadnienia dotyczy problem:
Krótki opis problemu:
Odpowiedz na pytanie: Ile kół ma typowy samochód?

Wkrótce w naszym serwisie :

Nasze inicjatywy:

Joomla Templates by Joomla51.com