Problemy Nauczycieli w VI Liceum Ogólnokształcącego im. Hugona Kołłątaja w Lublinie

19 grudnia 2014 roku otrzymaliśmy informację, dotyczące rozstrzygnięć jakie zapadły w sprawie przed Sądem Pracy. Więcej informacji w artykule: Powraca sprawa Nauczyciela z VI LO w Lublinie - jest Wyrok Sądu Pracy

 
Z problemem jakim spotkała się Pani Elżbieta Domańska jako redakcja serwisu www.DOBRYURZEDNIK.pl spotkaliśmy się w trakcie spotkań mieszkańców Lublina z Prezydentem Krzysztofem Żukiem. Pani Elżbieta przesłała nam informację o swoim problemie. Zapraszamy do lektury i komentarzy.

 

Tak zostałam potraktowana przez dyrekcję VI Liceum Ogólnokształcącego im. Hugona Kołłątaja w Lublinie, przez p. Dyrektora Dariusza Tomczuka oraz p. Wicedyrektor Marzenę Kamińską.

Czytaj więcej...

Nauczyciel z jednego z lubelskich liceum zgłosił się na spotkanie z Prezydentem Żukiem wskazując na krzywdzącą decyzję Dyrektora placówki. Sprawę obejmujemy specjalnym nadzorem , gdyż przedstawione informacje skłaniają do postawienia wielu znaków zapytania. Sprawa jest tym bardziej zastanawiająca gdyż w poprzednim miesiącu do Prezydenta zgłosił się inny nauczyciel, który również skarżył się na decyzje podejmowane przez tego samego Dyrektora szkoły.  

Wkrótce w naszym serwisie :

Nasze inicjatywy:

Joomla Templates by Joomla51.com