10 ostatnich: Decyzje Drogowe (ZRID) 2014

Jak poinformowano nas zapadły pierwsze decyzje o wysokości odszkodowań związane z wywłaszczeniami pod budowę tzw. "Przedłużenia ulicy Bohaterów Monte Cassino wydane przez Lubelski Urząd Wojewódzki . Niestety Miasto Lublin kwestionuje zasadność podwyższenia odszkodowania dla właścicieli  o dodatkowe 5% należnego właścicielom, którzy zdecydują się wydać nieruchomość w odpowiednim czasie .

Wydział Geodezji Urzędu Miejskiego w Lublinie reprezentowanego przez Dyrektora Andrzeja Jedziniaka zaskarżył wszystkie decyzje o jakich nas poinformowano, argumentując iż Właściciele nie dopełnili należycie formalności w tym zakresie.  

Sprawa jest tym bardziej dziwna , gdyż temat wydania nieruchomości i należnego odszkodowania poruszany jest przez nasz serwis od 2013 roku. Sprawa wywłaszczeń pod inwestycję budowy drogi tzw. przedłużenia  Bohaterów Monte Cassino była pod nadzorem Zastępcy Prezydenta Miasta Lublina Pana Szymczyka . Okazuje się jednak , że nadal z pozoru proste rzeczy budzą nadal kontrowersję i wątpliwości urzędników Wydziału Geodezji UM Lublin. 

O szczegółach będziemy informować. 

 

Wkrótce w naszym serwisie :

Nasze inicjatywy:

Joomla Templates by Joomla51.com