10 ostatnich: Decyzje Drogowe (ZRID) 2014

Jak zachować się, jakich formalności dopełnić , gdy nieruchomość której jesteśmy właścicielami zostaje przejęta pod budowę inwestycji drogowej ?

 

Na te i inne pytania postaramy się odpowiedzieć wkrótce w naszych artykułach. Szykujemy całą serię porad dla właścicieli nieruchomości. Zapraszamy już od października. 

Prosimy jeszcze o chwilę cierpliwości. W związku iż obecnej chwili zajmujemy się wsparciem w czasie rzeczywistym kilkunastu mieszkańców, musieliśmy skoncentrować swoją uwagę na prowadzonych postępowaniach. Pozytywną wiadomością jest fakt iż najnowsze doświadczenia i interpretacje przepisów organów będą znajdą swoje odzwierciedlenie w naszych publikacjach. 

Osoby, które potrzebują wsparcia lub poszykują informacji , dla których czas nie jest sprzymierzeńcem, prosimy o kontakt bezpośredni : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. 

W obecnej chwili uczestniczymy w postępowaniach przed Lubelskim Urzędem Wojewódzkim w Lublinie w sprawach związanych z decyzją ZRID (specustawa)  i procedurą odszkodowawczą dotyczącą nieruchomości przejętych pod budowę : "Drogi serwisowej w ciągu drogi Al. Tysiąclecia w Lublinie od ul. Mełgiewskiej do zjazdu do stacji Paliw Statoil" - służymy pomocą. 

oraz 

"Dróg dojazdowch do nowego stadionu" - postępowania przed Urzędem Miejskim w Lublinie - Wydział Geodezji 

 

 

Wkrótce w naszym serwisie :

Nasze inicjatywy:

Joomla Templates by Joomla51.com