10 ostatnich: Decyzje Drogowe (ZRID) 2014

W dniu dzisiejszym otrzymaliśmy informację z VI Liceum Ogólnokształcącego w Lublinie dotyczącą sprawy jednego z nauczycieli liceum o jakiej informowaliśmy w lutym tego roku. W dniu 18 grudnia 2014 r. sprawa została rozstrzygnięta przed Sądem Pracy w Lublinie . Z przekazanej informacji wynika , że rozstrzygnięcie sporu między Nauczycielem a Dyrektorem szkoły jest korzystne dla Pana Dyrektora. 

Nie znamy jeszcze szczegółów orzeczenia , ale informacji przekazanej telefonicznie przez Pana Jacka Wojtowskiego wynika , że Sąd Pracy nie podzielił zarzutów Pani Elżbiety Domańskiej. O szczegółach  orzeczenia , a także o komentarz w sprawie poprosimy obydwie strony sporu.

Tylko merytoryczna dyskusja  , która w tym przypadku znalazła swój finał w Sądzie Pracy ma sens. Zainteresowanie jakie towarzyszy tej sprawie (patrząc na liczbę odwiedzin artykułu) utwierdza nas w przekonaniu, że warto mówić głośno o tego typu sprawach , gdyż mogą dotyczyć one większej liczby osób - w tym przypadku nauczycieli.  O szczegółach orzeczenia jakie zapadło w sprawie będziemy na bieżąco informować. 

Z problemem jakim spotkała się Pani Elżbieta Domańska jako redakcja serwisu www.DOBRYURZEDNIK.pl spotkaliśmy się w trakcie spotkań mieszkańców Lublina z Prezydentem Krzysztofem Żukiem. Problem Pani Elżbiety - przedstawialiśmy w lutym 2014 publikując pismo przesłane nam przez samą zainteresowaną. 

Nauczyciel po 30 latach nienagannej, sumiennej pracy nie zasługuje nawet na uścisk dłoni dyrektora szkoły

 

 

 

Wkrótce w naszym serwisie :

Nasze inicjatywy:

Joomla Templates by Joomla51.com