10 ostatnich: Decyzje Drogowe (ZRID) 2014

W czwartek (24.02.2015) Wojewoda Lubelski wydał decyzję o wysokości odszkodowania za wywłaszczoną nieruchomość w tzw. procedurze ZRID . Sprawa którą zajmował się Dział Wsparcia Mieszkańców trwała ponad 2 lata. Decyzja nie jest jeszcze prawomocna i strony mogą ją zaskarżyć ,  jednak jest to koniec pierwszego etapu postępowania walki mieszkańców o przysługujące im prawa.

Wypada przypomnieć, nowym czytelnikom serwisu DOBRYURZEDNIK.pl , że serwis powstał właśnie dzięki lub jak to woli w związku z tą sprawą. Tym bardziej cieszy nas , że udało nam się doprowadzić do końca pierwszego etapu postępowania. Wydana decyzja jest dla nas potwierdzeniem kwalifikacji  naszego Działu Wsparcia Mieszkańców. Merytoryczna dyskusja zakończona decyzją,  jaką toczyliśmy z urzędnikami Urzędu Miasta Lublin oraz Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego daje nam prawo do uznania siebie specjalistów w tym zakresie. Jednocześnie obnażyliśmy wiele błędów niedoskonałości a niekiedy brak znajomości przepisów prawa lubelskich urzędników. Satysfakcjonujące jest to , że urzędnicy już wyciągnęli wnioski i w wielu miejscach poprawili swoje procedury. Co prawda nam już to nie pomoże ... ale dla mieszkańców , którzy przyjdą po nas , będzie już łatwiej wyegzekwować przysługujące im prawa.  Dział Wsparcia Mieszkańców naszego serwisu jest znany wśród lubelskich urzędników ... czy lubiany ... to musicie sprawdzić Państwo sami... 

Dla wszystkich mieszkańców mających problem w sprawach z miastem Lublin nasz  Dział Wsparcia Mieszkańców jest gotowy do udzielenia pomocy. 

Podjęliśmy decyzję , że część środków z odszkodowania ( w kwocie 20.000 zł ) przeznaczymy na dalsze działanie serwisu i Działu Wsparcia Mieszkańców.

Pozwoli to na otworzenie biura i udzielanie bezpłatnych porad w bardziej komfortowych i profesjonalnych warunkach. O szczegółach będziemy informować już wkrótce .

Wkrótce w naszym serwisie :

Nasze inicjatywy:

Joomla Templates by Joomla51.com