10 ostatnich: Decyzje Drogowe (ZRID) 2014

Wydział Geodezji zakończył kolejne dwie sprawy dotyczące ustalenia wysokości odszkodowania za nieruchomości przejęte na podstawie tzw. decyzji ZRID pod budowę drogi.  

Dział Wsparcia Mieszkańców naszego serwisu aktywnie uczestniczył w całym postępowaniu na podstawie udzielonych pełnomocnictw przez właścicieli. Nasze wsparcie spowodowało iż inspektorzy zaczęli uczestniczący w postępowaniu musieli wzięć się do pracy. Żałujemy, że tak późno właściciele nieruchomości zgłosili się do nas o pomoc. Gdyby zrobili to wcześniej, była by szansa na otrzymanie znacznie wyższych kwot odszkodowań. Niestety , o czym zawsze przypominamy, dla właścicieli nieruchomości  bardzo ważny jest czas pierwszych 30 dni po wydaniu decyzji. Jest to czas w którym właściciele muszą zabezpieczyć swoje prawa, które,  jeżeli nie zostaną zabezpieczone , bezpowrotnie zostaną utracone.  

Jako serwis dobryurzednik.pl publikując informację o wydawanych decyzjach, zawsze przypominamy i zachęcamy właścicieli nieruchomości do zainteresowania się i zabezpieczenia swoich praw. 

Więcej:

Kiedy nastąpi koniec patologii w Wydziale Geodezji prowadzonym przez Dyrektora Andrzeja Jedziniaka ? - pytają właściciele czekający na odszkodowania za wywłaszczone nieruchomości

Kiedy skończy się samowolka w Wydziale Geodezji? 

Czy mieszkańcom należy się 5% bonus ? Stanowisko Wydziału Geodezji UM Lublin w sprawie podwyższenie odszkodowania dodatkowy 5% bonus - terminy

Dyrektor Jedziniak został pouczony przez Wojewodę jak czytać przepisy 

Wkrótce w naszym serwisie :

Nasze inicjatywy:

Joomla Templates by Joomla51.com