Serwis www.DOBRYURZĘDNIK.pl powstał by każdy mieszkaniec Lublina mógł mieć wpływ na zmianę naszego miasta. Tylko konstruktywna krytyka zjawisk patologicznych, wskazywanie i ośmieszanie błędów przy jednoczesnym ich upublicznieniu daje możliwość realnego i szybkiego wpływania na zmiany. Nic bowiem , tak dobrze nie wpływa na zachowanie Urzędników Miasta Lublin jak publiczna ich ocena

Wszystkie działania podejmowane przez serwis www.DOBRYURZEDNIK.pl i www.STOPPATOLOGII.pl mają na celu wyeliminowanie zachowań i działań patologicznych z urzędów naszego miasta oraz podwyższanie jakości świadczonych usług. 

Rozpoczynamy ujawnianie patologicznych zachowań i piętnowanie działań patologicznych urzędników miasta Lublin. W tym celu zapraszamy do współtworzenia "LISTY PATOLOGICZNYCH DZIAŁAŃ URZĘDNICZYCH". Czekamy na zgłoszenia i sygnały : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. 

Przypominamy , że tworzymy również "LISTĘ DOBRYCH PRAKTYK URZĘDNICZYCH" gdzie wskazujemy na urzędników miasta Lublin, którzy zasługują na uznanie mieszkańców

Wkrótce w naszym serwisie :

Nasze inicjatywy:

Joomla Templates by Joomla51.com