Informacja z ostatniej chwili - Obrady Komisji odbędą się w sali 24 zamiast sali nr. 3

Komisja Rewizyjna  - w dniu 19.11.2014 (środa) o godz. 14.30  w Ratuszu (Plac W.Łokietka) w sali 24 II piętrze (nr. 3)  -  będzie rozpatrywać skargę na Dyrektora Zarządu Dróg i Mostów. Liczymy że Radni Miasta Lublin uznają naszą skargę jako zasadną co będzie jednoznaczne z "pokazaniem czerwonej kartki" Dyrektorowi Zarządu Dróg i Mostów , co mamy nadzieję zmotywuje i spowoduje zmianę podejścia i większy szacunek dla mieszkańców miasta Lublin .

 

W środę 19.11.2014 Komisja Rewizyjna będzie rozpatrywać skargę na Dyrektora Zarządu Dróg i Mostów w Lublinie. Sprawa mieszkańców została objęta wsparciem Działu Wsparcia Mieszkańców serwisu DOBRYURZEDNIK.pl . Sprawa jest kontynuacją walki jaki podjął nasz serwis o przestrzeganie przez urzędników przepisów obowiązującego prawa jak również wskazania na brak odpowiednich procedur. Sprawa dotyczy wydania nieruchomości przez właścicieli i zachowania urzędników Zarządu Dróg i Mostów. 

Niestety wyniki przeprowadzonych badań przez serwis www.DOBRYRUZEDNIK.pl "jak w mieście Lublin wygląda procedura  wydawania nieruchomości , które zostały objęte decyzjami o realizacji inwestycji drogowych" są zatrważające. Okazało się bowiem , że miasto nie ma przygotowanych procedur a urzędnicy są nie przygotowani i nie znają przepisów prawa w tym zakresie.   

Zarzuty stawiane Dyrektorowi Zarządu Dróg i Mostów sformułowana została jako skarga na "odmowę wyznaczenia terminu spotkania " jednak dotyczy o wiele poważniejszego problemu, tj. odniesienia się do błędów jakie Dyrektor Zarządu Dróg i Mostów w Lublinie popełnił  w stosunku do właścicieli nieruchomości p. Czernickich w 2013 r kiedy to właściciele wyrazili wolę wydania nieruchomości. 

Przedstawiciele Zarządu Dróg i Mostów odmawiają właścicielom nieruchomości  jakiegokolwiek spotkania i wyjaśnienia sytuacji do jakiej doszło w 2013 roku. Fakt ten nie może dziwić gdyż właściciele z całą determinacją chcą doprowadzić poniesienia odpowiedzialności przez urzędników,  którzy popełnili błędy i nie znali procedur związanych z wydawaniem nieruchomości. 

Czytaj więcej: 

Skarga na Dyrektora Zarządu Dróg i Mostów dotyczy odmowy wyznaczenia terminu spotkania

Wkrótce w naszym serwisie :

Nasze inicjatywy:

Joomla Templates by Joomla51.com