10 ostatnich: Decyzje Drogowe (ZRID) 2014

Wydział Architektury i Budownictwa - tel. 81 466 22 00

Z niebywałą satysfakcją odnotowaliśmy fakt kolejnego małego ale jakże ważnego udogodnienia dla mieszkańców jakie wprowadzili Urzędnicy Wydziały Architektury i Budownictwa Miasta Lublin odpowiedzialni za wydawanie decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej popularnie nazywanej decyzjami ZRID. 

Czytaj więcej...

Jak poinformowała nas w dniu dzisiejszym (15.04.2014) Pani Z-ca Dyrektora Wydziały Architektury i Budownictwa Beata Malicka-Ząbek radca prawny obsługujący wydział będzie analizował postanowienie Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Lublinie , który uchylił decyzję dotyczącą warunków zabudowy. 

Decyzja została uchylona ze względu na błędy jakie dostrzegł WSA.  Jakie potoczą się losy postępowania dowiemy się w dniu jutrzejszym. 

Czy właścicieli nieruchomości czekają kolejne dwa lata uzgodnień warunków zabudowy ? Tego dowiemy się w najbliższym czasie. 

Więcej artykułów: 

Nasze dyskusje: "Kijem w mrowisko" - Czy ktoś powinien ponieść odpowiedzialność za błędy popełnione przy wydawaniu decyzji o warunkach zabudowy ?

 

WYDZIAŁ ARCHITEKTURY I BUDOWNICTWA

Kierownik komórki organizacyjnej:

Hagemejer Mirosław - Główny Architekt Miasta

Symbol:

AB

Adres:

20-071 Lublin

 

Wieniawska 14/906

Telefon:

81 466 2200

FAX:

81 466 2201

E-mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

 

Zakres działania

Wydział Architektury i Budownictwa realizuje w szczególności zadania z zakresu:

Czytaj więcej...

Godziny pracy

Dla pracowników Wydziału Architektury i Budownictwa ustala się czas pracy w cyklu tygodniowym od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 - 15:30

 

Warunki zabudowy interpretacja przepisów, jak wypełnić wniosek , jak prowadzone jest postępowanie, na co należy zwrócić uwagę. 

WYDZIAŁ ARCHITEKTURY I BUDOWNICTWA – to następny z wydziałów , któremu zamierzamy się przyjrzeć, a właściwie pracy którego przyglądamy się od ponad 24 miesięcy. (grudzień 2010). I tak zajmiemy się Wydziałem Pani Dyrektor Malickiej – Ząbek , odpowiedzialnym za wydawanie tzw. „WZ-ek” decyzji o warunkach zabudowy

Czytaj więcej...

Wkrótce w naszym serwisie :

Nasze inicjatywy:

Joomla Templates by Joomla51.com