Ważna informacja dla mieszkańców ul. Trześniowskiej. To ostatni dzwonek by właściciele nieruchomości zabezpieczyli swoje interesy. Chodzi o prawo do powiększenia wartości należnego odszkodowania za wywłaszczone nieruchomości - o tzw. bonus 5% "za wydanie nieruchomości" .

Niestety przez brak znajomości przepisów mieszkańcy nie podejmując czynności w tym zakresie lub podejmując je za późno , bezpowrotnie tracą możliwość podwyższenia należnego im odszkodowania.  Dotyczy to wszystkich właścicieli nieruchomości wywłaszczanych na mocy przepisów tzw"SPEC USTAWY DROGOWEJ" .  

W obecnej chwili wspieramy mieszkańców - właścicieli objętych inną inwestycją "m.in ul. Cynamonowej i Cyprysowej" , którzy nie dopełnili formalności w należytym terminie  i w obecnej chwili proszą o interwencję samego Prezydenta Miasta, nie rozumiejąc iż o możliwości skorzystania z przysługującego im prawa nie decyduje Prezydent tylko zapis przepisów tzw. "Spec ustawy drogowej" . 

Nie udało się doprowadzić do spotkania z właścicielami m.in. przez trudności z kontaktem. Problemem nie bez znaczenia jest również konflikt interesów mieszkańców zamieszkujących w okolicy przedsięwzięcia drogowego, przez który wymiana informacji pomiędzy mieszkańcami delikatnie mówiąc "szwankuje". 

 

.

Wkrótce w naszym serwisie :

Nasze inicjatywy:

Joomla Templates by Joomla51.com