W środę 14.10.2014 odbyło się posiedzenie Komisji Rewizyjnej .  Komisja zajmowała się skargą Mieszkanki  na Prezydenta Miasta Lublina w związku zarzucaną bezczynnością w sprawie zwrotu nieruchomości. Jak zwykle serwis dobryurzednik.pl będzie monitorować obrady komisji.

 Obrady Komisji Rewizyjnej rozpoczną się o godzinie 14.30 . Niestety po raz kolejny skarżący mieszkańcy, w swej bezradności w walce z urzędniczą maszyną biurokratyczną, sformułowali wniosek , który z góry był skazany na nie uznanie go za zasadny. Mimo , iż mieszkańcy mają rację co do istoty problemu , sprawiedliwości społecznej, zwrotu nieruchomości przejętych na mocy tzw. "Dekretu Bieruta", o tyle z punktu widzenia formalno prawnego , zgłaszana skarga nie mogła być przez radnych zaopiniowana pozytywnie.

Dział wsparcia serwisu dobryurzednik.pl zaproponował udzielenia wsparcia mieszkańcom. Jest to sprawa podobna do tej z jaką mamy do czynienia w przypadku mieszkańców na "Węglinku" . Liczymy , że mieszkańcy przyjmą zaproponowaną przez nas pomoc. 

 

 

 

.

Wkrótce w naszym serwisie :

Nasze inicjatywy:

Joomla Templates by Joomla51.com