źródło: LUWPrzyszedł czas na przyjrzenie się działaniu Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego w Lublinie. W związku ze zmianą na stanowisku Wojewody wstrzymaliśmy się z ocenianiem działania pracy urzędu i urzędników Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego w Lublinie. Chcąc dać czas nowemu Wojewodzie na zapoznanie się z działaniem urzędu.  Z osobistych dotychczasowych doświadczeń naszego serwisu,

jeszcze w Urzędzie Miasta Lublin, uwagę zwraca pełen profesjonalizm i duża kultura osobista. Nie mieliśmy co prawda możliwości obserwowania w działaniu Pana Wojewody Wojciecha Wilka w akcji , bo i dotychczasowe stanowisko i obowiązki znacznie różniły się od obecnych ale liczymy, że nasze pozytywne odczucia kredyt zaufania jaki każdy rozpoczynający pracę urzędnik powinien dostać , za chwilę zostanie potwierdzony przez decyzje i działania  Pana Wojewody. Czy uda się sprostać wyzwaniu , jakim niewątpliwie jest sprawne zarządzanie Lubelskim Urzędem Wojewódzkim w Lublinie, okaże się już wkrótce. 

Ze strony serwisu DOBRYURZEDNIK.pl będziemy wskazywać na obszary pracy Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego, jakie są delikatnie mówiąc, mocno problematyczne. 

Mamy nadzieję, że współpraca i przyjrzenie się zgłaszanym przez nasz serwis problemom występujących w Lubelskim Urzędzie Wojewódzkim, zadeklarowana przez ustępującą Panią Wojewodę Jolantę Szołno - Koguc zostanie potwierdzona przez Pana Wojewodę Wojciecha Wilka. 

Problemy na jakie wskazywaliśmy dotyczyły przestrzegania przepisów KPA, zakreślonych terminów , respektowania przez urzędników przysługujących praw stronom postępowania  .  

O szczegółach będziemy informować w najbliższych artykułach:

Prowadzone postępowania przez Wydział Gospodarki Nieruchomości i Skarbu Państwa kierowany przez Pana Dyrektora Lucjana Osieckiego dotyczące ustalania wysokości odszkodowania za grunty przejęte pod budowę dróg. 

W dniu dzisiejszym Wojewoda Lubelski Wojciech Wilk poinformował na konferencji prasowej o swoich głównych celach.

Szczegóły w artykule: Podsumowanie początku urzędowania i główne cele wojewody

 

 


Zdjęcie: źródło LUW

Wkrótce w naszym serwisie :

Nasze inicjatywy:

Joomla Templates by Joomla51.com